Domki kempingowe nad Soliną

Położone w bezpośrednim sąsiedztwie zapory w odległości 150 m od plaży.

Polecamy pobyt w górskich domkach campingowych z widokiem na Jezioro Solińskie. Posiadamy domki 4 i 6-osobowe. Są to piętrowe, drewniane domki typu Brda. Są to domki letniskowe (nie posiadają ogrzewania).

Domki letniskowe nad Soliną

Na dole znajduje się salonik z ławą, łóżko, aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. Piętro pełni wyłącznie funkcję sypialni.

Domki są wyposażone w niezbędne sprzęty: małą chłodziarkę, dwupalnikową kuchenkę gazową, naczynia, pościel i ręczniki. Ze względu na swoją wielkość przeznaczone są raczej dla jednej rodziny.

Koło każdego domku znajduje się drewniany stół z ławami oraz dużym, rozkładanym parasolem, który zapewnia cień nawet w największe upały.

Rezerwacje na domki campingowe przyjmowane są drogą elektroniczną bądź telefonicznie. Przy rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 50%. Pozostała należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu. Opłata gotówką lub kartą płatniczą.

Wstępna rezerwacja potwierdzona gwarantowana jest przez okres 7 dni. Po upływie tego terminu, w przypadku nieuiszczenia zadatku, rezerwacja ulega anulowaniu.

UWAGA! Klienci, którzy wpłacają zadatek są zobowiązani do podania danych do faktury, jeżeli życzą sobie jej wystawienia.

Pobyt w domkach możliwy od maja do września.

Cennik

domek kempingowy cena za domek w sezonie
4-osobowy 240 zł
6-osobowy 290 zł

Doba w domkach rozpoczyna się o godzinie 15:00 i kończy o 11:00 ostatniego dnia pobytu.

W wysokim sezonie zastrzegamy sobie prawo do pobrania dodatkowej opłaty za sprzątanie przy pobycie jednodniowym.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMIN CAMPU JAWOR W SOLINIE