Camp Jawor nad Jeziorem Solińskim

Jedyny Camp nad Soliną oraz domki kempingowe najbliżej zapory. Odległość od zapory to zaledwie 120 m, od plaży - 150 m.

Camp na górze Jawor położony jest w najbliższym sąsiedztwie zapory w Solinie – obowiązkowej atrakcji turystów odwiedzających Bieszczady, które są uznawane za najpiękniejsze polskie góry. Z powierzchnią ponad 4 hektary jest jednym z największych pól namiotowych w Polsce.

Camping Jawor - Solina zapora

Naszym największym atutem jest doskonałe położenie i wspaniałe widoki. Ośrodek jest usytuowany nad przepięknym Jeziorem Solińskim, które powstało poprzez zbudowanie największej w Polsce tamy betonowej, spiętrzającej kapryśne wody Sanu i Solinki. Ten niezwykle czysty, górski akwen otaczają zalesione, strome stoki Jawora (742 m), Stożków (696-686 m) i wielu lesistych szczytów przekraczających wysokość 500 m n.p.m. Wszystko to jest widoczne jak na dłoni z terenu Campu Jawor.

pole namiotowe nad jeziorem Solińskim przy zaporze

Nasz ośrodek znajduje się bezpośrednio nad głównym deptakiem spacerowym w Solinie-Jawor prowadzącym na plażę oraz na solińską zaporę. Układ półkowy umożliwia swobodny wjazd samochodem lub kamperem na dolne sektory oraz niezapomniane widoki na " Bieszczadzkie Morze ".

Na tarasach A, B, C istnieje także możliwość podłączenia energii elektrycznej (słupki prądowe znajdują się co 10-15 m).

Z wyższych tarasów mogą korzystać turyści piesi oraz pasjonaci ciszy, by równocześnie cieszyć oczy urokliwą perspektywą zielonych wzgórz nad Soliną ciągnących się po horyzont.

Na ogrodzonym ośrodku znajdują się utwardzone stanowiska i trawiaste miejsca, część z nich jest zacieniona, dla namiotów, przyczep kempingowych, kamperów, busów, samochodów osobowych, motocykli i rowerów. Dzięki dużej powierzchni Campu Jawor można rozbić obozowisko blisko znajomych lub w większej odległości od innych turystów.

Na terenie znajdują się 2 budynki sanitariatów z ciepłą wodą (jeden całoroczny, drugi sezonowy), które są czynne całą dobę. Korzystanie z toalet i pryszniców wliczone jest w cenę pobytu. Jest także punkt serwisowy dla kamperów (woda pitna i wc chemiczne) oraz 6 stanowisk Premium z węzłem sanitarnym wyposażonym w media i przyłącza elektryczne.

Dla wczasowiczów dostępna jest również w pełni wyposażona kuchnia polowa, pralnia, zadaszona świetlica z bilardem, cymbergajem i piłkarzykami oraz plac zabaw dla najmłodszych. Czas spędzony w naszym ośrodku można umilić sobie spotkaniem przy grillu lub ognisku w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu z chatą grillową. W sąsiedztwie recepcji możliwy jest bezprzewodowy dostęp do internetu.


Przepiękne widoki i szeroki wachlarz atrakcji turystycznych w samej Solinie, jak i okolicy oraz wysoki poziom świadczonych przez nas usług sprawiają, że mamy wielu stałych klientów, którzy z przyjemnością wracają w Bieszczady.


Na pole namiotowe zapraszamy w okresie od kwietnia do listopada

Nie prowadzimy rezerwacji na pole namiotowe.Cennik

cena za 1 dobę
osoba dorosła 30 zł
młodzież do 16 lat 20 zł
dzieci do lat 4  0 zł
namiot mały 20 zł
namiot duży 25 zł
samochód osobowy 15 zł
BUS / namiot dachowy 20 zł
BUS duży/ KAMPER 50 zł
przyczepa 35 zł
przedsionek (do przyczep i camperów) 10 zł
energia elektryczna 25 zł
pies 10 zł
motocykl 10 zł
stanowisko Premium 105 zł + koszt osób (rezerwacja na minimum 7 dni)

Rabaty:
Pobyt powyżej 6 dni: 10%*
Pobyt powyżej 14 dni: 15%
*Rabat nie dotyczy stanowiska Premium
Sezon niski – 06.05 – 28.05 oraz 03.06 – 23.06 – rabat 10% na cały pobyt. Rabat nie dotyczy domków.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMIN CAMPU JAWOR W SOLINIE